Setkání basslidiček 2oo9

...a vůbec všech lidiček, kteří se zajímají o věci kolem basových kytar

        stav ke dni 21.5.2009

        Šesté setkání se chystá na sobotu 30.5. 2oo9 v Nymburce v kavárně kulturního domu.

        Setkání je určeno pro každého, kdo má zájem o svět hlubokých tónů. Od aktivních hráčů až po úplné začátečníky, nebo ty, kteří se teprve rozhodují, zda se na cestu hubokých tónů teprve vydají. Smyslem celé akce je především osobní kontakt mezi lidmi z celé republiky a vzájemná výměna zkušeností. To celé je doplněno minipřednáškami, ukázkami, nebo prezentacemi různých firem, hráčů a dalších lidí, kteří k dané tematice mohou něco říct, nebo mohou něco ukázat.

        Setkání proběhne v prostředí kavárny se zajištěným občerstvením a vstup je zcela volný.

        Program:
        10:00-11:00  Výstavka nástrojů účastníků setkání.
        11:00-11:15  Úvodní slovo, zahájení.
        11:15-12:00  Michal Filek - Bartolini snímače ze stránek www.warwick-distribution.de
        12:00-13:00  Přestávka na oběd, prohlídka vystavených nástrojů.
        13:00-13:45  Honza Urbanec (člen projektů: Shahab Tolouie Trio, Zdeněk Bína Acoustic Trio, Al-Yaman, ...) - baskytara
        14:00-14:45  Pavel Lžičař (člen projektů: Monogram, The Hottentots Orchestra, Pražský swingový orchestr Jana Matouška, Mafia Swing, Cimbálová muzika Alexandra Vrábela) - kontrabas v praxi.
        15:00-15:45  Petr Procházka a Petr Grötzbach - stavba baskytary na zakázku (co je třeba vědět)
        16:00-17:30  Hudební nástroje Houdek - prezentace aparatury Ampeg a SWR

        Pro otrlé návštěvníky, kteří se budou chtít zdržet déle přidávám pozvánku na večerní akci několika kapel v tom samém kulturním domě. Zde je plakát.

        Původně ohlášení Olga Kuthanová a Jaroslav Kovařík se omlouvají. Neodkladné záležitosti jim neumožnují na setkání vystoupit.


Jak se na místo dostat vozem, nebo vlakem:
Kulturní dům, Tyršova 3, Nymburk, GPS: 50°11'3.653"N, 15°2'19.775"E, mapka zde.

Vlakem - trať Kolín-Nymburk-Lysá nad Labem:
Vystoupíte ve stanici Nymburk Hlavní nádraží a dáte se směrem na Náměstí Přemyslovců (lze dojít několika cestami). Na něm je jediná světelná křižovatka. Na ni se dáte doprava a dojdete až k Hálkovu městskému divadlu (po levě straně). Hned vedle Hálkova divadla je kulturní dům, kde se setkání koná.

Vlakem - trať Nymburk-Poříčany-Praha:
Vystoupíte na zastávce Nymburk město. Před nádražím se dáte doprava a dojdete na hlavní silnici (vede přes železniční přejezd se závorami). Podél ní půjdete směrem doleva (pryč od závor) dokud nebudete mít po pravé straně Hálkovo městské divadlo. Hned vedle Hálkova divadla je kulturní dům, kde se setkání koná.

Autem - od Mladé Boleslavi:
Pořád po hlavní skrz Nymburk až na náměstí, kde je jediná světelná křižovatka. Na ni odbočíte doprava. Kousek za křížovatkou je po levé straně Hálkovo městské divadlo. K němu odbočte a zaparkujete přímo u kulturního domu. Upozorňuji, že se kolem Nymburka staví obchvat a kvůli uzavírkám může průjezd Nymburkem trvat značně déle.

Autem - od Poděbrad:
V době konání setkání bude pravděpodobně ještě uzavřen most před Mrlinu, tak je nutné jet nejlépe přes Chvalovice a Kovanice. Další cesta je popsaná níže ve směru od Prahy.

Autem - od Prahy:
Na kruháku u obchodního řetězce Lídl se dáte směrem na centrum (ve smyslu jako doleva). Přejedete most přes Labe. Za mostem, na světelné křižovatce potřebujete odbočit doleva, ale je tam zákaz odbočení. Doporučuji proto odbočit šikmo vpravo a objet trojúhelníkové Náměstí Přemyslovců a na světelnou křižovatku přijet z druhé strany. Potom na ni odbočit doprava. Kousek za křížovatkou je po levé straně Hálkovo městské divadlo. K němu odbočte a zaparkujete přímo u kulturního domu.

Autem - od Lysé nad Labem:
Pořád po hlavní skrz Nymburk až k železničnímu přejezdu se závorami. Za ním stále rovně po hlavní. Po pravé straně bude zimní stadion s hasičskou zbrojnicí a nedaleko od něj je po pravé straně Hálkovo městské divadlo. K němu odbočte a zaparkujete přímo u kulturního domu.
setkání přímo podporují:
                 


Kulturní dům Nymburk

        Setkání basslidiček 2008
        Setkání basslidiček 2007
        Setkání basslidiček 2006
        Setkání basslidiček 2005
        Setkání basslidiček 2004

        Pokud máte k setkání jakékoliv připomínky a postřehy, budu jedině rád. Pište mi prosím na mojí mailovou adresu: Koras@xmail.cz. Do předmětu (subject) zprávy uveďte "setkání", nebo jiný český a výstižný výraz, jinak Váš mail smažu s podezřením na virus, nebo nevyžádanou poštu, kterých mi chodí denně několik!!!